LB Cemix, s.r.o.

    O společnosti LB Cemix

    LB Cemix, s.r.o., Tovární 36, Borovany

    Přední výrobce a tradiční dodavatel suchých omítkových a maltových směsí a vápenných produktů v ČR hledá z důvodu posunu v týmu nového kolegu na pozici:

    VEDOUCÍ SMĚNY – ELEKTRIKÁŘ

    Máte technického ducha, zájem o provoz a údržbu zařízení a nedělá Vám problém samostatná zodpovědná práce? Pak nám zašlete životopis a přidejte se do našeho týmu!

    Vaším úkolem bude:

    • Zajištění plynulého chodu výrobního procesu míchání směsí
    • Vedení dvou podřízených
    • Řešení poruch v oblasti elektro (a drobných manuálních)
    • Řízení přípravných prací a kontrola provedené práce

    Co se k tomu bude hodit:

    • Vyučení v oboru elektro
    • Bývalá vyhláška 50 alespoň §5
    • Zkušenost s vedením lidí výhodou

    Co Vám nabízíme:

    • 13.plat
    • 25 dní dovolené
    • Příspěvek na dovolenou 6.000 Kč
    • Samostatnou a různorodou práci s velkou mírou samostatnosti.
    • Zaměstnání ve stabilní společnosti s mezinárodním zázemím.
    • Poskytnutí notebooku a mobilního telefonu.
    • Širokou paletu zaměstnaneckých benefitů a motivující finanční ohodnocení

    Místo výkonu práce: Čebín.

    Zaujali jsme Vás? Pošlete životopis v české jazyce na

    e-mail lucie.vlckova@cemix.cz