LB Cemix, s.r.o.

    O společnosti LB Cemix

    LB Cemix, s.r.o., Tovární 36, Borovany

    Přední výrobce a tradiční dodavatel suchých omítkových a maltových směsí a vápenných produktů v ČR hledá uchazeče na pozici:

    SKLADNÍK, OBSLUHA PYTLOVACÍ A PALETOVACÍ LINKY

    Hledáte stabilní práci a nedělají vám dvanáctihodinové směny? Jste manuálně zruční a zvládnete základní nastavení stroje pomocí ovládacího panelu? Pak nám pošlete svůj životopis!

    Vaším úkolem bude:

    • Manipulace se zbožím pomocí VZV
    • Obsluha a seřizování automatické pytlovací linky
    • Obsluha a seřizování automatické paletovací linky
    • Upravení parametrů stroje pomocí ovládacího panelu
    • Ranní kontrola linky dle checklistu
    • V případě potřeby, zajištění čistoty a pořádku ve výrobě

    Požadujeme:

    • Alespoň výuční list
    • Ochotu pracovat ve čtyřsměnném provozu (v době hlavní sezóny), mimo sezónu jde o třísměnný provoz
    • Dobrý zdravotní stav, pečlivost, smysl pro pořádek
    • Zkušenost na VZV (popřípadě ochota se s VZV naučit)

    Nabízíme:

    • 13. plat
    • Příspěvek na dovolenou 6 000,– Kč ročně
    • Příspěvek na stravování
    • Týden dovolené nad rámec ZP
    • Penzijní připojištění
    • Příspěvek na zdraví podporující služby a produkty,
    • Slevy na firemní výrobky
    • Motivující finanční ohodnocení
    • Přátelské prostředí, pomoc a osobní přístup nejen při zapracování

    Místo výkonu práce: Loděnice

    Zaujali jsme Vás? Potom pošlete životopis v české jazyce Lucii Vlčkové na e-mail:

    lucie.vlckova@cemix.cz, tel: 604 284 487